Co jest, doktorku?

Nadszedł ten dzień. Wcisnęłam się w biurowe ubrania. Stanęłam przed lustrem gotowa do pracy i … już wiedziałam, że się spóźnię! Sztywny kołnierz białej bluzki aż mnie palił. Potrzebowałam luzu. Z szafy wzywała mnie moja ulubiona koszulka. Wskoczył na nią najbardziej wyluzowany aktor, jakiego znam z dzieciństwa: Bugs Bunny. Właśnie tego potrzebowałam! Dzisiaj modowa podróż w czasie – zoom na koszulki z postaciami z kreskówek.

Tylko nie mów, że nie są dla Ciebie. To kiepska wymówka. Pewnie dawno wyrosłaś z filmów animowanych, ale kto zabroni Ci do nich wrócić? Wystarczy spojrzeć na elegancką Myszkę Minnie. To taka Marlin Monroe w wersji animowanej. Na widok Kubusia Puchatka od razu robi się przytulniej, a z psem Snoopy nigdy nie będzie nudno.

Ubrania z bajkowymi postaciami nie są przeznaczone tylko dla dzieci. Z motywów tych korzystają wielkie domy mody, a także celebryci. Postaci z kreskówek wyskoczyły z ekranów na koszulki, bluzy, czapki i inne modowe dodatki. Towarzyszą modzie biurowej. Rozkręcają najlepsze imprezy lub chillują na plaży. Wystarczy tylko odpowiednio podkręcić je tematycznymi dodatkami.

Wiecie za co ja lubię je najbardziej? Włóż taki T-shirt, a od razu poczujesz się dobrze. Ubrania z postaciami z kreskówek pokazują dystans do mody, ale także do siebie. Najbardziej zachwycona takimi stylówkami jest moja córka. Pewnie dlatego w mojej szafie rozgościły się koszulka z Myszką Minnie, Kubusiem Puchatkiem i psem Snoopy.

Komentarzy: 0
16 lipca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)