Dzisiaj nie musisz grać w tenisa, by poczuć się tenisistą. W męskiej modzie znalazło się miejsce na ciekawą historię z koszulką polo w roli głównej. Jedno wystąpienie sportowca w t-shircie z krótkim rękawem i kołnierzykiem wystarczyło, by narodził się nowy trend. Koszulka polo to synonim sportowej elegancji. Tym, za co Panowie uwielbiają ten element garderoby jest jego uniwersalność. Jeden ciuch wystarczy do stworzenia stylizacji odpowiedniej na każdą okazję.

Panowie sięgają po koszulki polo przy różnych sytuacjach. Ubierają je do biura, w miejscach formalnych lub na spotkania towarzyskie. Na co dzień polówki wyskakują z męskiej szafy w parze z jeansami. To chyba ulubiony duet Panów. Wystarczy krótki spacer ulicami większego miasta, by się o tym przekonać. To taki męski uniform, który łączy wygodę przy zachowaniu eleganckiego sznytu.

W koszulce polo ukrywa się sportowy luz. Krój inspirowany kortem tenisowym z łatwością połączysz z dresowymi spodniami. Połączenie określisz jednym słowem: komfort. Sprawdzi się na leniwą niedzielę lub wypad z przyjaciółmi za miasto.

Polo doskonale odnajduje się w stylizacjach półformalnych, np. na randkę. Panowie sięgają po koszulkę w połączeniu z chinosami. Prezentują się w niej dobrze, a przy tym czują swobodnie. Wystarczy zestawić ją z marynarką w odpowiednim kroju, by uzyskać stylizację, która nie umknie uwadze żadnej kobiety.

Masz koszulkę polo w swojej szafie? Jeżeli nie, koniecznie nadrób zaległości! To must have w męskiej garderobie.

Komentarzy: 0
27 lipca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)