Od kiedy na świecie pojawiła się nasza córka, pojawił się też róż. Producenci artykułów dziecięcych uparli się na dwa kolory. Dziewczynki otrzymały w przydziale różowy. To barwa szczęścia, słusznie kojarzona z ciepłem i delikatnością. Z różu nieprędko się wyrasta. Dlatego jeżeli masz córkę, przywyknij do tej barwy. Znajdź kompromis. U nas zadziałał miks różu i szarości.

Amelia szybko zaczęła wyrażać swoje zdanie. Od tamtej chwili, róż pojawiał się wszędzie tam, gdzie było to możliwe. Przenikał z pokoju dziecięcego do reszty domu. Barwą, która nas uratowała był szary. Połączenie szarości i różu uchroniło nas od posiadania landrynkowego pałacu. Fokus na dwa kolory, ułatwił dobranie odpowiednich tekstylnych dodatków do pomieszczeń. Szczerze przyznam, że fajnie nam to wyszło!

Staliśmy się posiadaczami koców w dwóch odcieniach. Pod różowym ląduje córka, szary jest zarezerwowany dla nas. Idealnie sprawdzają się w chłodne, wieczorne seanse przed telewizorem. A na co dzień zdobią kanapę w salonie.

Nasz kącik leniucha wzbogaciliśmy także o poduszki. W końcu jak oglądać TV, to tylko wygodnie! Nasza królewna dostała różową koronę z pluszu, my zdecydowaliśmy się na coś bardziej dorosłego. Oczywiście w kolorze szarym. Takie połączenie aż zaprasza na kanapę. Salon stał się miejscem przytulniejszym. Bije od niego fajna energia, nasza energia.

W dekoracjach poszliśmy o krok dalej. Wybraliśmy też wygodne poduszki na krzesła do kącika jadalnianego. Kompromis zadziałał i w tym przypadku. Mamy poduszki w kolorze szarym i różowym. Na szczęście wersja Amelii ląduje na krzesłach tylko wtedy, gdy córka gości swoje koleżanki. Uff 😊

Komentarzy: 0
23 lipca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)