Latem wszystko jest short. Krótka noc zachęca do wydłużonej aktywności za dnia. Krótkie wypady za miasto najlepiej ładują baterie w środku tygodnia. Mój bohater też jest short. Krótkie spodenki idealnie sprawdzają się w upalne dni. Jak je nosić? Dzisiaj damska stylówka z szortami na trzy sposoby.

Szorty wywołują różne emocje. Jedni je kochają, inni unikają jak ognia. Wszystko przez błędne przekonanie, że szorty to element garderoby dla posiadaczki długich nóg. Ale poczekaj, nim stwierdzisz, że to temat nie dla Ciebie. Nie ma czegoś takiego jak idealna figura do szortów. Wystarczy sprytnie wybrać krój spodenek, by czuć się w nich dobrze.

Nie lubisz pokazywać nóg? Sięgnij po bermudy! Spodenki z nogawką do połowy uda swobodnie zestawisz z koszulową bluzką lub luźniejszym topem. Bermudy to wybór idealny dla każdej kobiety. Żeby czuć się w nich dobrze, zwróć uwagę na długość nogawki. Jeżeli jesteś osobą niską, nie zabieraj sobie centymetrów. Rozwiązaniem dla Ciebie będą spodnie sięgające do połowy uda.

Czas na szorty pepperbag. To bohater z materiału, marszczony w pasie, z wiązanym paskiem. Jeżeli jeszcze nigdy nie miałaś spodenek tego typu na sobie, wiele Cię ominęło! Ten wzór spodni maskuje krąglejszy brzuch lub boczki.

Numer trzy to wybór, którego nie mogło tutaj zabraknąć – szorty z jeansu. Ta stylizacja nigdy się nie starzeje. Była modna kilka lat temu, będzie na czasie dekadę do przodu. Ale tylko od Ciebie zależy, jakiego charakteru jej nadasz. Żongluj dodatkami, by wyglądać romantycznie, na luzie lub z pazurem.

Komentarzy: 0
14 lipca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)