Na plaży fajnie jest!

Na plaży fajnie jest! – śpiewała Majka Jeżowska. Hit ma prawie 30 lat, ale wcale się nie starzeje. Plaża to miejsce, gdzie zawsze jest co robić. Dorośli smażą się na mahoń lub upodabniają do raków. Niektórzy zapadają w błogi sen ukołysani szumem fal. Ale słowo „plaża” największe emocje wywołuje w dzieciach. Dlatego nim je wypowiesz, przygotuj się na piski, wrzaski i podskoki.

Gdy emocje opadną, czas na przygotowania. Na szafce stoi już zestaw „małego plażowicza” córki: stos foremek, konewka i łopatki w kolorach tęczy. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo! Ale teraz problem na miarę dorosłej kobiety: w co ja się ubiorę? Dlatego dzisiaj biorę na siebie dziewczyńskie kaprysy dotyczące mody plażowej. W wakacyjnym menu znajdziecie trzy stylizacje. Nie zapomniałam ująć w nich elementów obowiązkowych. Na prowadzenie wysuwa się różowy. Zaraz po nim w pierwszej trójce plasują się jednorożce i motywy tęczy.

Wyjścia na plażę mam już przećwiczone. Dlatego doskonale zdaję sobie sprawę, że strój kąpielowy to nie wszystko. Mała syrenka potrzebuje na takie wyjście kapelusza lub czapki. Idealnie, gdy nie zapomnisz o okularach, modnych klapkach i torebce. Wierz mi, że bez nich zabawa na plaży się nie uda.

Komentarzy: 0
08 lipca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)