Podkręć sobie obroty

Latem wiele rzeczy przychodzi mi łatwiej. Żar z nieba powoduje, że częściej sięgam po szklankę z wodą. Nikt i nic nie musi mnie do tego namawiać. Słońce dopinguje moje poranne wstawanie. Ostatnio zawstydziłam nawet samego koguta. Dlatego idąc za ciosem, postanowiłam podkręcić nieco obroty. Wzięłam sobie do serca hasło, że sport to zdrowie. Postanowiłam rozpocząć treningi na świeżym powietrzu.

Pierwsze zmiany zaczęłam od przeglądu szafy. Pogoda w Polsce to temat niewyczerpany. Dlatego warto przygotować się na każdą okoliczność. Zrobiłam to jeszcze z jednego względu. Znam siebie i wiem, że w pogodzie najłatwiej znaleźć wymówkę. A urlop już za miesiąc! Dlatego wyszperałam zestawy na skwar, deszcz i chłód. Nic tylko wskoczyć w wygodne buty i pobiec.

Jeżeli myślisz, że wbiję Cię w luźny, workowaty dres, to jesteś w błędzie! Letni trening to modny trening. Długie przylegające do ciała legginsy nie ograniczają swobody ruchów. Do tego dobrze podkreślają sylwetkę. Swobodnie zestawisz je z bluzką typu bokserka lub klasycznym T-shirtem. Wersję long swobodnie zamienisz na short. Wystarczy, że zamiast legginsów wskoczysz w krótkie spodenki. SOS na arktyczne chłody latem będzie rozpinana bluza. Teraz żadna pogoda mnie nie powstrzyma.

Run Forrest!

Komentarzy: 0
06 lipca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)