Nie chcę mącić sierpniowej lekkości bytu, ale fakty są nieubłagane – wielkimi krokami zbliża się wrzesień w wraz z nim kolejny rok szkolnych potyczek. 😉
Dla dzieciaków to zwykle przyjemna perspektywa – można spotkać się z kolegami, powymieniać wspomnieniami z wakacji, z zadowoleniem odnotować, że wszyscy urośli, złapać ostatnie letnie promienie słońca na szkolnym boisku, a przede wszystkim – odświeżyć szkolny ekwipunek.

Im dłużej ich wyposażam w szkolne niezbędności, tym wyraźniej widzę, że warto je kompletować właściwie przez cały czas, mając oczy szeroko otwarte na wszelkie superoferty i promo-akcje w stylu „chwyć 3, zapłać za 2”. Bawełniane tiszerty, elastyczne spodenki i trampki to towary pierwszej potrzeby. Sprawdzają się cały rok – na zajęciach wuefu, treningach pozaszkolnych, jako strój na urodzinowych spędach w klimacie sportowym i tak dalej.

Podobnie rzecz miewa się z artykułami papierniczo-biurowymi. One zawsze znajdą zastosowanie, więc jeśli trafiają Ci się okazje – chomikuj i nie oglądaj się na nic. Pamiętam, jak w czasie głębokiej pandemii i szkołu online otrzymaliśmy zadanie, by z plasteliny ulepić wszystkie trzy zagrody Bullerbyn wraz z mieszkańcami, a osiedlowy sklep z artykułami szkolnymi był zamknięty do odwołania. Czy błogosławiłam wtedy fakt, iż kupiłam ostatnio trzy paczki plasteliny we wszystkich kolorach tęczy? Mało powiedziane.

Krótko mówiąc – dobra organizacja i przewidywanie przyjacielem zdrowia psychicznego rodzica.
Zróbmy to dla siebie – zacznijmy zbroić się już dziś! 😉

 

Komentarzy: 0
08 sierpnia 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)