Prosto znaczy dla mnie – pięknie.
Prostota zawsze przykuwa moje oko.
Prosto w szafie, prosto we wnętrzu, prosto na talerzu.
Przepadam za nieprzekombinowaniem i niewydziwieniem.
Jeśli nie wiem co założyć – prostota zawsze jest dobrym doradcą.
Jeśli nie umiem zdecydować się na aranżację w domowym pomieszczeniu, idę w to, co proste, klasyczne, przejrzyste.

Prostota i minimalizm mają tę wspaniałą właściwość, że stanowią doskonałą bazę, którą można, ale niekoniecznie trzeba, rozwinąć.
Podczas gdy pojechane stylizacje (które również doceniam!) i maksymalistycznie urządzone wnętrza (uwielbiam!) mogą zachwycać i urzekać, ale prędzej czy później męczą, to, co hołduje idei umiaru nie męczy wcale, a jeśli lekko znudzi – może być zawsze uzupełnione wyrazistym dodatkiem.

Dziś dwie letnie stylówki – spódnica MINI (która będzie zajmowała esponowane miejsce w jesiennych trenach, dlatego nie warto się z nią rozstawać wraz z przemijaniem lata!), prosty top i klasyczne trampki. Te sety doskonale wpiszą się w letnie aktywności – długie włóczęgi po mieście, przesiadywanie w restauracyjnych ogródkach, letnie nocne kino, polegowanie z książką na kocyku w ulubionym parku. Są wygodne, uniwersalne, wdzięczne w swej prostocie.

I wystarczy mały trick – dodanie marynarki, trenczu, botków, szpilek, by całkowicie zmienić ich wymowę.
Lubię to, a Wy?

 

 

Komentarzy: 0
16 sierpnia 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)