Jeansowe stylizacje to klasyka gatunku zupełnie niezależna od tego, co grają na wybiegach. Fakt, zdarzają się sezony, w których moda na denim jest wyjątkowo podkreślana, ale nie ma takich, w których powiedziano by, że jeans jest passe. Bo to już modowa instytucja – nie ma szans, by stanowiła trend niewstrzelony w rzeczywistość i niepożądany. Ja dziś sięgam bo stylóweczkę, za którą przepadam – jeansowy total look, ale nie w wersji monochromatycznej, lecz zróżnicowanej kolorystycznie. Białe jeansy na dół, granatowa katanka na górę. Bo denim niejedno ma imię i z niejednej palety czerpie.

Moje trzy propozycje wrześniowego denimowego total looku są osadzone w aurze wciąż z pogranicza lata i jesieni. Póki co bowiem tegoroczny wrzesień wciąż nie daje zapomnieć o tym, że kalendarzowe lata trwa, a ja zamierzam ten fakt wycisnąć jak cytrynę. A zatem: stylówka codzienna – na zakupy, spacer z psem, załatwienie spraw w urzędzie i odebranie dzieci ze szkoły, stylówka do biura, w którym nie obowiązuje nas scisły dress-code, lecz chcemy wyglądać schludnie i raczej dostojnie oraz stylówka pt. „dzieci u babci, a my na miasto!”.

Crop-top to absolutny numer jeden tej jesieni i o ile w listopadowe wieczory będzie możliwy do zrealizowania wyłącznie w warunkach domówki (i to takiej z odkręconym kaloryferem), o tyle wrzesień wciąż daje mu zielone światło bez szczególnych warunków. Nie obawiajmy się także zabaw z mocniejszą paletą – tej jesieni wyraziste barwy są wysoko na piedestale trendów – rozświetlamy mrok coraz ciemniejszych wieczorów kroplą soczystego koloru i za nic mamy metrykę!

 

Komentarzy: 0
06 września 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)