Sweetest thing!

Liski, zające, niedźwiadki – zwierzaki leśne opanowały garderobę najmłodszych i trzeba im przyznać – trudno i słodszy motyw!
Zawsze miałam słabość w ubieraniu dzieci w zwierzęce motywy – czapeczki z uszami i kombinezony z ogonkami, a motyw fauny jako print na ubranku towarzyszył moim dzieciom bardzo wyraźnie. Dziś już nie ubiorę moich latorośli w nic, co powoduje rozrzewnienie i jęk zachwytu wydobywający się z matczynych piersi. Ale mam siostrzeńca w drodze – więc jest spora szansa ulżenia sobie w tęsknocie do słodyczy!

Podoba mi się to, że coraz więcej w modzie niewolęcej i dziecięcej akcentów unisex. Kolor miętowy, musztardowy, brąz, granat, ecru – wyglądają pięknie i na dziewczynce i na chłopczyku, a motyw zwierzyny jest równie uniwersalny. To sprawia, że ubranka łatwo przekazywać z rąk do rąk. To z kolei generuje postawę ekologiczną – produkty jakościowe, dobrze uszyte i z dobrych materałów warto eksploatować ile się da! Bo o ile portki dzieci w wielu przedszkolnym do temat absolutnie na jedno dziecko (zdarte kolana przeciętnie po miesięcu-dwóch) o ile w przypadku ciuszków dla bobasów, które głównie leżą – nic tylko puszczać dalej w świat.

A Wy? Chętnie użytkowaliście ubranka po innych dzieciach i przekazujecie po swoich?

Komentarzy: 0
13 września 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)