Mały miś

Czy za przebieranie dzieci w zwierzęta istnieje paragraf?
Nie? To doskonale! Bo uwielbiam ten proceder!
Nic słodszego ponad dzieciaka z uszami, albo ogonkiem!

Moje własne niestety już zbyt wiekowe, bym mogła go kontynuować, ale od czego jest instytucja cioci?

Byla kiedyś taka reklama czekolady. Występował tam słodki niemowlak, mała małpka i psi szczeniak. Hasło reklamowe brzmiało: puppy, monkey, baby – three awsome things combined. Czyli na nasze: szkrab, małpka i piesek – trzy cudowne rzeczy zmiksowane razem. Reklama była o tyle awangardowa, że kreacja nijak nie dotyczyła samego produktu, ale przekazywała dozą słodyczy, jaka dotyczy raczenia się czekoladą.

Tak się składa, że lada moment powinam na świecie siostrzeńca i powiem Wam, że będzie to nasłodziej ubrany berbeć na globie!
Te wszystkie kombinezoniki misie, małpki, zajączki – część z nich jeszcze po moich dzieciach – te wszystkie czapki z uszkami, spodenki z ogonkami, rękawiczki z pazurkami!
To będzie istny puppy-monkey-baby! Słodziak nad słodziaki. Czego i Wam, jeśli obcujecie z maleństwami, które można przebrać za zwierzynę, życzę! 😉

 

Komentarzy: 0
15 października 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)