Najważniejsza składowa stylu

Wiecie czego zazdroszczę najbardziej innym dziewczynom?
Tego luzu, nonszalancji, talentu do wyglądania świetnie nawet w worku pokutnym.
Żartuję, w worku wszyscy wyglądamy żałośnie.

Dla mnie najważniejszym elementem stylowości tak w budowaniu outfitów modowych, jak – aranżowania wnętrz jest pewna doza niewymuszenia, swobody.
Och, tu trochę wystaje? No trudno, nie szkodzi!
Nie jest odprasowane na kant? Well, who cares?
Jeans lekko sprany? A co to jakaś komisja sprawdza?

Najpiękniejsze domy to takie, w których czuć luz.
Książki nie są ułożone od linijki, a poduszki na sofie napowietrzone starannie dłonią i wtłoczone w symetryczną kompozycję. Domy w których chce się bywać zwykle mają jakieś dziecięce rysunki przypięte krzywo magnesem do lodówki, jakiś koc, spływający z fotela na podłogę i konia na biegunach w centralnej części salonu.

To samo z modą. Dopracowanie jest dobre, gdy wybieramy się na galę wręczenia Oscarów.
A tak na codzień – to umówmy się. Para spodni, które dobrze leżą, czysty tiszert, klasyczne trampki albo botki. Do tego denimowa katana, albo ramoneska albo trencz. Wełniany płaszcz oversize też mile widziany. I mknie taka przez miasto, łowiąc spojrzenia. A wiecie, co tak przyciąga jak magnes? To, że ona swoją stylówkę stworzyła z zamkniętymi oczami i już kompletnie nie zaprząta jej głowy.
Tak, luz do najważniejsza składowa stylu.

Komentarzy: 0
14 października 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)